Geolog ➤ Badania geologiczne ☎ 887 413 112. Badania gruntu i odwierty geologiczne Piła. Opinia i dokumentacja geologiczno-inżynierska, dokumentacja geotechniczna.

Odwierty geotechniczne, sondowanie dynamiczne DPL, DPM, sondowanie statyczne CPT, CPTU. Badanie zagęszczenia gruntu płytą VSS. Badania geologiczne pod domy jednorodzinne. Ocena warunków gruntowo-wodnych przed zakupem działki budowlanej i rozpoczęciem budowy. Badania gruntu pod fundamenty i odbiory dna wykopu fundamentowego. Badania geotechniczne pod przydomowe oczyszczalnie ścieków. Badania laboratoryjne gruntu. Hydrogeologia, badania zanieczyszczeń i składu wód, projektowanie i wykonywanie piezometrów. Nadzór geotechniczny inwestycji budowlanych takich jak: drogi, tory kolejowe, mosty, wodociągi, kanalizacja, sieci elektro-energetyczne, parkingi, budynki kubaturowe, boiska , place zabaw i inne. Obszar usług: Piła, Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 413 112

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jest taka dyscyplina nauki, która jest bardzo różnorodna i ma obfity wpływ na nasze istnienie, choć w szeregu przypadków nie jesteśmy tego świadomi – to geologia. Jako jednostka specjalizująca się w sprawach z obrębu geologii i geotechniki, jesteśmy tymi, którzy przykładają do tego obszaru wiedzy gigantyczną szczególną uwagę.
W ten sposób nasi Konsumenci, kierując się do nas z prośbą o skorzystanie z profesjonalnych usług w tej dziedzinie, wiedzą, że powierzają je doświadczonym praktykom o bogatej wiedzy teoretycznej. W związku z tym, możemy sobie pozwolić na zaproponowanie rzeczywiście bogatej oferty usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Badania geologiczne / geotechniczne gruntu pod fundamenty

 

Jednym z najistotniejszych rodzajów usług, jakie świadczymy jest realizacja badań geologicznych oraz geotechnicznych gruntu przeznaczonego pod fundamenty. Nie da się przesadzić znaczenia tego rodzaju badań oraz tego, jak niesłychanie istotne jest to, by zostały one wykonane przed doświadczonych specjalistów.
To, czy badania geologiczne / geotechniczne gruntu pod budowę zostaną wykonane prawidłowo będzie mieć duży wpływ na dalszy ciąg inwestycji i właśnie dlatego, pomimo iż prawo nie nakłada obowiązku ich wykonania – warto z nich skorzystać.

 

Decydując się na zarządzenie nam ukończenie tych badań, mogą Państwo podwyższyć możliwość na uniknięcie wachlarza problemów, które mogą się pojawić w miarę użytkowania obiektów.

PROFESJONALNA FIRMA GEOLOGICZNA
JAKOŚĆ I PRECYZJA!

Przykładowe z nich to:

  • pękające mury,
  • zapadające się fundamenty,
  • inne komplikacje konstrukcyjne.

 

Tym właśnie może grozić posadowienie obiektu na nieznanym podłożu, jeżeli w następstwie tego nie chcą Państwo, żeby doszło wyżej zamienionych, oraz innych, nieodwracalnych uszkodzeń konstrukcji, warto nam zlecić badania gruntu pod dom. Zajmiemy się powierzonym nam zadaniem kompetentnie i w wyznaczonym terminie, a w związku z tym, że wykorzystujemy współczesne technologie, jak badania gruntu płytą VSS są w stanie mieć Państwo pewność, co do ich wiarogodności.
Należałoby w następstwie tego się z nami skontaktować, jeżeli badania gruntu płytą czną to jest to, co wzbudza Państwa zainteresowanie. Na każde zapytanie odpowiemy kompleksowe oraz najszybciej, jak to dopuszczalne. Mimo to warto w tym miejscu naświetlić, że badanie zagęszczenia gruntu pod budowę to zaledwie część należącej do nas oferty. Całkowity opis tej usługi jest zdecydowanie godny poznania.

Skontaktuj się z nami:10 + 4