O firmie

Decyzja o tym, komu powierzyć wykonanie badań geologicznych, czy też sporządzenie powiązanej z nimi dokumentacji – nigdy nie powinna być przypadkowa.

O NASZEJ FIRMIE


Nasza firma również nie jest dziełem przypadku, ale rezultatem wielu lat zdobywania wiedzy i doświadczenia w dziedzinie geotechniki, geologii i dziedzin pokrewnych.

 

Profesjonalna firma geologiczna – jakość i precyzja!

 

Jeśli szukają Państwu firmy geologicznej, która wyróżnia się rzetelnością realizacji badań – mamy dobrą wiadomość.

 

Nasza praca opiera się działania zgodne z aktualnie obowiązującymi wytycznymi, którymi są:

  • przepisy prawa,
  • normatywy branżowe.

To daje Państwu pewność, że bez względu na to, czy zostaną nam zlecone badania podłoża gruntowego, projekty geotechniczne, czy dowolne ekspertyzy środowiskowe z zakresu geologii – będą wykonane starannie, profesjonalnie i zgodnie z ustalonym terminem.

 


pełna oferta
Usługi geologiczne i geotechniczne
co nas wyróżnia?

Taka pewność w oczywisty sposób przekłada się na możliwość bezpiecznego rozpoczęcia dowolnej inwestycji, zarówno prywatnej, jak i firmowej.

 

Świadcząc liczne usługi z zakresu geotechniki i geologii nigdy nie zadowalamy się byle jakością.

 

Usługi i badania geologiczne i geotechniczne, jakie oferujemy, są tak wyspecjalizowaną dziedziną i są tak odpowiedzialnym zadaniem, iż nie wyobrażamy sobie innego podejścia. To jest to, co nas wyróżnia.

 

Z naszej bogatej oferty mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne – co ważne, do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą uwagą, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Podejmujemy się wykonania zarówno małych projektów dla klienta indywidualnego, jak i realizacji badań, czy sporządzenia dokumentacji pod ogromne inwestycje. W obu przypadkach posiadamy spore doświadczenie, jak również zaplecze sprzętu, które pomaga nam, w jak najbardziej płynnej i rzetelnej realizacji zadań.

 

Jakość naszych usług jest potwierdzona licznymi przychylnymi opiniami ze strony klientów. Wierzymy, że Państwo dołączą do tego grona, przekonując się o naszym profesjonalizmie osobiście.


skontaktuj się